BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Bota

Zyrtari i lartë në Atalanta: Ky është emri i njohur që do të jetë krahu i djathtë i Donald Trump për zgjedhjet presidenciale të 2024-ës

Zyrtari i lartë në Atalanta: Ky është emri i njohur që

Richard Grenell do të jetë krahu i djathtë i Donald Trump, kur ky i fundit të kandidojë sërish për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Kështu deklaron në një postim në Twitter, një zyrtar i lartë në Atalanta.

“Donald John Trump, do të jetë 100% kandidat për president, shkruan Bill White ATL në “Twitter”, ndërsa vijon se; “Richard Allen Grenell, do të jetë krahu i tij i djathtë”.

Kujtojmë se zgjedhjet për presidentin e SHBA-ve do të mbahen në 2024-ën, ndërsa në garën e fundit presidenciale Trump humbi përballë Jeo Biden. Ndërkohë, ish-emisari Richard Grenell, duket se do të vijojë të ketë mbështetjen e presidentit Donald Trump.