Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Per cilen parti do votoni ne zgjedhjet e 18 Qershorit

Partia Socialiste
79% (598 votes)
Partia Demokratike
10% (79 votes)
Libra
6% (43 votes)
LSI
2% (12 votes)
PDIU
1% (10 votes)
Partia Republikane
1% (11 votes)
Total votes: 753