Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Cilin nga keta politikane preferoni?

Edi Rama
75% (583 votes)
Erion Veliaj
8% (63 votes)
Lulezim Basha
7% (51 votes)
Ben Blushi
6% (48 votes)
Ilir Meta
2% (14 votes)
Sali Berisha
2% (18 votes)
Total votes: 776