BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Dossier

Dikush fik alarmin, një tjetër çohet nga shtrati gjithë energji dhe planifikon ditën! Si zgjohemi në mëngjes sipas shenjës së horoskopit

Dikush fik alarmin, një tjetër çohet nga shtrati gjithë

Në mëngjes, dikush fik alarmin për më tepër gjumë dhe një tjetër zgjohet gjithë energji dhe planifikon ditën. Çdo shenjë ka mënyrën e vet unike të zgjimit në mëngjes.

Dashi – Nuk dembelosen në krevat, por zgjohen menjëherë per t’u bërë gati.


Demi – Vendos pak muzikë ndërkohë që është ende në shtrat. Kështu, dita nis më mirë për një dem.

Binjakët – Frikësohen nga gjithë punët që i presin. Ende pa hapur sytë mirë, frikësohen për detyrat e ditës.

Gaforrja – Oh, pastërtorët! Bëjnë një dush që zgjat gjatë, shuuumë gjatë. Zakonisht këndojnë ose vendosin muzikë.

Luani –  Këta zgjedhin veshjen më të mirë të mundshme. Ka raste që vonohen, por mundohen gjithmonë të zgjedhin gjënë e duhur.

Virgjëresha –  Ja, të përgjegjshmit! Kontrollojnë email-in, mesazhet dhe nisin të kthejnë përgjigje menjëherë.

Peshorja – Iu shkruajnë miqve në grupin e përbashkët.

Akrepi – Asgjë! Nuk bëjnë asgjë dhe nëse kanë diçka për të bërë, mundohen ta shtyjnë sa më shumë.

Shigjetari – Komentojnë me miqtë në foto humoristike (meme).

Bricjapi – Bëjnë planet për ditën dhe organizojnë gjithë kohën e lirë.

Ujori – Shpejt e shpejt mundohet të përditësohen me lajmet më të reja.

Peshqit – Gjumashët që vetëm e fikin alarmin për të fjetur disa minuta më shumë.