BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Dossier

“Në punën tuaj sot do ketë zhvillime! Kujdes në çift”/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi, ja çfarë thotë për të tjerat

“Në punën tuaj sot do ketë zhvillime! Kujdes në

Dashi

Do filloni nje dite me optimizem dhe me mbeshtetje e cila do ju garantoje nje ecuri me te rregullt ne karriere. Ne jeten personale do te keni nje njohje te re

Demi

Sot hena ne Shigjetar e ul pak ndikimin tuaj dhe ju nxjerr momentalisht jashte rrethit te interesave ne pune apo ne nje çeshtje ligjore

Binjaket

Hena ne Shigjetar perball jush ju provokon per me shume zjarr apo mundesi te ndryshimeve te rendesishme ne bashkepunime. Nje lajm i mire ligjor ju favorizon. Kujdes ne çift

Gaforrja

Hena sot ne Shigjetar ju therret per udhetime dhe ndryshime cilesore ne lidhje me punen dhe njerzve te rinj qe do te futen ne jeten tuaj por qe do ju vendosin kushte te forta

Luani

Zjarr per zjarr sot dhe dita ngre per ju nje hambar qe po nuk patet kujdes mund edhe ta digjni. Jeta ju ofron nje mundesi reale ne lidhje me dashurine dhe fëmijët

Virgjeresha

Nga Shigjetaret sot duhet te prisni biseda interesante dhe vendime akoma me interesante ne lidhje me punen dhe shtepine

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

Peshorja

Ku ka me dite pozitive per ju se sot me henen ne Shigjetar ne nje moment kur te gjithe planetet jane ne Dem dhe duan nga ju siguri ekonomike dhe shpirterore duke ju marre frymen. Hena ne Shigjetar ju shpeton nga detyrimet dhe shantazhet

Akrepi

Nje dite me diell dhe energji ne çeshtjet ekonomike. Nje mundesi e arte ne nje takim ku dikush i fuqishem do futet ne jeten tuaj ne shtepine tuaj

Shigjetari

Hena ne shenjen tuaj megjithese ne renie prape tregon se diku ju pret nje mundesi qe e keni lene ne mes te rruges dhe per fat ju pret akoma aty ku e keni lene. Si nje objekt qe vetem ju dini ta manovroni

Bricjapi

Keni edhe ju diçka te magjishme sot apo si vlere qe hena ne Shigjetar do kerkoje te mbeshtetet tek ju per te patur sukses

Ujori

Dite me fat ne momentin qe shenja juaj do kete inteligjencen dhe drejtesine per te mbeshtetur ndryshine shume te rendesishme

Peshqit

Ne punen tuaj sot do kete zhvilime te vrullshme. Kjo do ju beje edhe ju me te permbajtur apo me te organizuar. Do dilni mbi nje fobi dhe do perparoni