Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

A duhet bërë marrëveshja me Serbinë për ndryshimin e kufijve?

Jo
52% (339 votes)
Po
48% (312 votes)
Total votes: 651