BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Ekonomia

Armina Mevlani flet hapur si asnjëherë më parë, tregon si i ka marrëdhëniet me Sali Berishën

Armina Mevlani flet hapur si asnjëherë më parë, tregon si i

Blogerja e njohur, Armina Mevlani në një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, u është përgjigjur pyetjeve të ndryshme, kryesisht për jetën private.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur si është të kesh Sali Berishën për vjehërr dhe Armina nuk ka hezituar të përgjigjet. Ajo ka treguar se Berisha është një dëgjues shumë i mirë, si dhe mëson shumë gjëra të reja prej tij.

“Dikush me të cilin ke qejf të bisedosh pasi përveçse është dëgjues i mirë, kur flet me të mëson shumë gjëra të reja mbi historinë, artin e të tjera”, ka shkruar Armina.