Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Ekonomia

Bie sërish euro! Njihuni me kursin e këmbimit valutor për ditën e sotme

Bie sërish euro! Njihuni me kursin e këmbimit valutor për

Monedhat kryesore ditët e fundit kanë shënuar luhatje dhe rënie të ndjeshme. Njihuni me kursin e këmbimit në tabelën më poshtë: