BREAKING NEWS

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6 dhjetor që do zbarkojnë liderat e BE-së? Zbardhet axhenda e plotë

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6
x
BREAKING NEWS

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit që do merret për Ori Nebiajn dhe Petrit Dodën

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit
x
BREAKING NEWS

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re avokatja e njohur e vendit tonë, kishte nevojë për transplant të palcës jashtë vendit, Adriatik Lapaj jep lajmin e trishtë: Do më marrë shumë malli!

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x
BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x
BREAKING NEWS

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra dhe vajza, jemi të rrezikuara

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra
x

Ekonomia

Bie vlera e dollarit dhe euros brenda 24 orëve, ja me sa këmbehen monedhat e huaja sot

Bie vlera e dollarit dhe euros brenda 24 orëve, ja me sa këmbehen

Franga zviceriane është monedha e huaj që ka shënuar rritje këtë mesjavë. Ndërsa Euro dhe Dollari sot këmbehen më pak se një ditë më parë.

Sot, me 10 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 117.2 lekë.

Euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet 117.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 132 lekë dhe shitet me 133.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117.6 lekë, ndërsa në shitje me 118.5 lekë. Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 85.5 lekë dhe në shitje me 87.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Bie vlera e dollarit dhe euros brenda 24 orëve, ja me sa këmbehen

 

Më të lexuarat