BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Ekonomia

Euro dhe dollari në pikiatë, ja si është kursi i këmbimit valutor për sot, 30 prill 2021

Euro dhe dollari në pikiatë, ja si është kursi i

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, sipas  Bankës së Shqipërisë, 30 prill 2021:

Euro dhe dollari në pikiatë, ja si është kursi i