BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Ekonomia

Euro dhe dollari në pikiatë! Mësoni si është kursi i këmbimit valutor sot, 5 tetor 2021

Euro dhe dollari në pikiatë! Mësoni si është kursi i
Kursi zyrtar i këmbimit valutor, 5 tetor 2021, sipas Bankës së Shqipërisë:

Euro dhe dollari në pikiatë! Mësoni si është kursi i