BREAKING NEWS

Surpriza ‘të pakëndshme’ 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar me COVID

Surpriza ‘të pakëndshme’ 24 orët e fundit, Ministria
x

Ekonomia

Euro dhe dollari në pikiatë, mësoni si është sot kursi i këmbimit valutor për disa nga monedhat kryesore

Euro dhe dollari në pikiatë, mësoni si është sot kursi

Ditën e sotme euro dhe dollari kanë pësuar sërish rënie. Lajm i mirë është se paundi ka shënuar një rritje të lehtë.

Hidhini një sy tabelës së mëposhtme:

Euro dhe dollari në pikiatë, mësoni si është sot kursi