BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Ekonomia

Euro dhe dollari në rënie! Mësoni si do të jetë kursi i këmbimit valutor sot më 1 prill 2021

Euro dhe dollari në rënie! Mësoni si do të jetë kursi

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 1 prill 2021:

Euro dhe dollari në rënie! Mësoni si do të jetë kursi