BREAKING NEWS

Zbardhen 36 provat e PS kundër Ilir Metës, më 20 korrik raporti për shkarkimin e presidentit shkon për votim në seancë plenare, ja detajet

Zbardhen 36 provat e PS kundër Ilir Metës, më 20 korrik raporti
x

Ekonomia

Euro dhe dollari rriten, zbuloni me sa këmbehet valuta sot

Euro dhe dollari rriten, zbuloni me sa këmbehet valuta sot

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, data 16 shkurt 2020, publikuar nga Banka e Shqipërisë.

Euro dhe dollari rriten, zbuloni me sa këmbehet valuta sot