BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Ekonomia

Euro dhe paundi britanik shënojnë rritje, njihuni me kursin e këmbimit për ditën e sotme

Euro dhe paundi britanik shënojnë rritje, njihuni me kursin e

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 22 tetor 2020:

Euro dhe paundi britanik shënojnë rritje, njihuni me kursin e

Euro dhe paundi britanik shënojnë rritje, njihuni me kursin e