BREAKING NEWS

Qeveria e re, vetëm 4 ministra gëzojnë besimin e Ramës, ja kush rrezikon largimin dhe ndryshimi i strukturës së ministrive

Qeveria e re, vetëm 4 ministra gëzojnë besimin e Ramës, ja
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË! Gjen vdekjen e papritur ish-zyrtarja e lartë shqiptare, dyshohet se ra nga kati i 5 i banesës (EMRI+FOTO)

E TRISHTË! Gjen vdekjen e papritur ish-zyrtarja e lartë shqiptare,
x
BREAKING NEWS

Edith Harxhi nxjerr informacionet “bombë”, zbulon politikanin që do të fundosë SHBA: Kjo parti shumë shpejt do të zhduket...

Edith Harxhi nxjerr informacionet “bombë”, zbulon politikanin
x
BREAKING NEWS

‘Fluturon’ kurba në Shqipëri! Numri i të infektuarve në vend rritet shpejt, ministria zbardh shifrat më të fundit

‘Fluturon’ kurba në Shqipëri! Numri i të infektuarve
x
BREAKING NEWS

Berisha “u shkel syrin” amerikanëve nga Kuvendi i PD, i jep mbështetje Bashës dhe lajmëron se nuk do prishë marrëveshjen për rikthimin në krye të partisë

Berisha “u shkel syrin” amerikanëve nga Kuvendi i PD, i jep
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime "bombë"! Spartak Ngjela nxjerr emrat, paralajmëron arrestimin e dy politikanëve të njohur shqiptarë

Priten zhvillime "bombë"! Spartak Ngjela nxjerr emrat,
x
BREAKING NEWS

Publikohet lista, kush janë anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar të PD (E plotë)

Publikohet lista, kush janë anëtarët e rinj të
x
BREAKING NEWS

Një ditë tjetër pa viktima, MSH bën bilancin e 24 orëve të fundit: Janë kryer 2431 testime, ja sa persona kanë rezultuar pozitiv me Covid

Një ditë tjetër pa viktima, MSH bën bilancin e 24 orëve
x

Ekonomia

Euro dhe paundi britanik shënojnë rritje, njihuni me kursin e këmbimit për ditën e sotme

Euro dhe paundi britanik shënojnë rritje, njihuni me kursin e

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 22 tetor 2020:

Euro dhe paundi britanik shënojnë rritje, njihuni me kursin e

Euro dhe paundi britanik shënojnë rritje, njihuni me kursin e