BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Ekonomia

Euro dhe paundi në rritje / Ja me sa këmbehet valuta sot

Euro dhe paundi në rritje / Ja me sa këmbehet valuta sot

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, datë 19.11.2020.

Euro dhe paundi në rritje / Ja me sa këmbehet valuta sot