BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Ekonomia

Euro dhe paundi në zbritje! Mësoni si është kursi i këmbimit valutor për ditën e sotme

Euro dhe paundi në zbritje! Mësoni si është kursi i

Ja kursi zyrtar i këmbimit valutor, 5 mars 2021:

Euro dhe paundi në zbritje! Mësoni si është kursi i