BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Ekonomia

Euro, dollari dhe paundi në rritje / Ja me sa këmbehet valuta sot

Euro, dollari dhe paundi në rritje / Ja me sa këmbehet valuta sot

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, data 23 maj 2020, publikuar nga Banka e Shqipërisë.

Euro, dollari dhe paundi në rritje / Ja me sa këmbehet valuta sot

Më të lexuarat