BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Ekonomia

Euro-ja, dollari dhe paundi britanik pësojnë ndryshimin e papritur, mësoni me sa lekë këmbehen ditën e sotme

Euro-ja, dollari dhe paundi britanik pësojnë ndryshimin e papritur,

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik, ndërkohë që Euroja dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.5                                  Shitet 103.3

Euro:                                    Blihet 121                                     Shitet 121.7

Paundi Britanik :                  Blihet 141.5                                   Shitet 142.5

Franga Zviceriane:              Blihet 111.2                                   Shitet 112.1

Euro-ja, dollari dhe paundi britanik pësojnë ndryshimin e papritur,