BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Ekonomia

Euro nuk gjen ‘qetësi’, ndërsa dollari surprizon, mësoni me sa lekë u këmbyen sot

Euro nuk gjen ‘qetësi’, ndërsa dollari surprizon,

Monedha e eurozonës vazhdon rendin zbritës duke u këmbyer sot me 126 lekë.

Dollari amerikan, është rritur the sot këmbehet në tregun valutor me 116.20 lekë.

Paundi britanik ka zbritur në vlerën e tij prej 1443.50 lekë.

Dollari kanadez, che këtë ditë të enjte këmbehet me 84 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në tregun valutor me 119.50 lekë.

Dhe së fundmi jeni japonez, këmbehet me 1.07 lekë.

Euro nuk gjen ‘qetësi’, ndërsa dollari surprizon,