BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Ekonomia

Çfarë po ndodh me monedhën e huaj? Euro dhe dollari pësojnë rënien e papritur, ja me sa lekë këmbehen sot

Çfarë po ndodh me monedhën e huaj? Euro dhe dollari

Në kursin e këmbimit valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik nuk ka pësuar ndryshime. Prej disa ditësh duket se Leku ka fituar terren ndaj monedhave kryesore, gjë që sipas ekspertëve, ka lidhje me injektimin në treg të sasi të mëdha valutash, veçanërisht Euros.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 103.1 Shitet 103.8

Euro: Blihet 121.6 Shitet 122.2

Paundi Britanik : Blihet 141.3 Shitet 142.4

Franga Zviceriane: Blihet 111.6 Shitet 112.6

Çfarë po ndodh me monedhën e huaj? Euro dhe dollari