BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Ekonomia

Këmbimi valutor për ditën e sotme, ja me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Këmbimi valutor për ditën e sotme, ja me sa shiten dhe blihen

Dollari amerikan është blerë këtë të diel, 6 Nëntor, me 117.2 lekë dhe është shitur me 118.6 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar një rënie të lehtë me ditët që lamë pas.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.6 lekë dhe shitet me 117.3, duke treguar qëndrueshmëri.

Rënie të lehtë ka pësuar dhe paundi britanik, i cili sot blihet me 132.5 lekë dhe shitet me 134.1 lekë.

Ndërsa franga zvicerane ka pësuar gjithashtu rënie, teksa blihet këtë të mërkurë me 117.2 lekë dhe shitet me 118.5 lekë.

Më të lexuarat