BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Ekonomia

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro? Ja çfarë po ndodh me monedhat e tjera

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa shiten dhe blihen

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.2 lekë dhe do të shitet me 108 lekë.

Euro vazhdon në nivele të ulëta. Sot do të blihet me 114.5 lekë dhe do të shitet me 115.1 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot blihet me 114.6 lekë dhe shitet me 115.5 lekë.

Paundi britanik sot do blihet me 128.5 lekë dhe do shitet me 129.5.

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa shiten dhe blihen