BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Ekonomia

Keni kursime në euro dhe dollarë? Vjen lajmi i mirë për ju!

Keni kursime në euro dhe dollarë? Vjen lajmi i mirë për ju!

Këmbimi valutor për ditën e sotme:

Keni kursime në euro dhe dollarë? Vjen lajmi i mirë për ju!