Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Keni kursime në euro? Një lajm i keq për ju

Postuar: 12/06/2019 - 10:05

Monedha e përbashkët nuk po ndal rënien në tregun vendas. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë ja me sa këmbehet sot euro.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 07:50

Banka Botërore është disi skeptike mbi premtimet e institucioneve financiare në vend për uljen e nivelit të borxhit publik.

Postuar: 22/08/2019 - 07:29

Aksioni i nisur prej disa kohësh nga qeveria kundër informalitetit duket se nuk ka dhënë ndonjë e

Postuar: 21/08/2019 - 08:36

Kompanitë koncesionare në Shqipëri vijojnë të fitojnë shuma të mëdha.

Postuar: 20/08/2019 - 07:30

Agjencia e Prokurimit Publik ka përjashtuar nga tenderat plot 18 kompani.

Postuar: 18/08/2019 - 07:48

Ditën e martë, në datën 20 gusht është afati i fundit për pagesën e dividentit.

Postuar: 17/08/2019 - 07:41

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj ka vendosur të ndryshojë procedurat për pagesën

Postuar: 16/08/2019 - 07:32

Banka Botërore do të ndërhyjë për t’i dhënë zgjidhje kaosit të krijuar me pronat në Shqipër