BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Ekonomia

Kriza e krijuar nga koronavirusi ndikon negativisht tek euro, ja me sa lekë këmbehet sot

Kriza e krijuar nga koronavirusi ndikon negativisht tek euro, ja me sa lekë

Duket se kriza e koronavirusit po ndikon negativisht tek euro, e cila po vazhdon të pësojë rënie nga dita në ditë.

Një euro është këmbyer sot me 125.1 lekë ndërsa nga dje ka pësuar një rënie prej 0.09. Ndërkaq, rënie ka edhe paundi britanik ndërsa dollari amerikan shënon një rritje prej 0.52.

Më poshtë kursi i këmbimit vaultor, sot 17 prill 2020.

Kriza e krijuar nga koronavirusi ndikon negativisht tek euro, ja me sa lekë