Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kursi i këmbimit, ja me sa këmbehet sot euro dhe dollari

Postuar: 05/10/2019 - 08:47

Të gjitha monedhat kryesore që qarkullojnë në vendin tonë janë në rënie.

Sipas të dhënave zyrtare nga Banka e Shqipërisë, Dollari, Euro dhe Paundi britanik kanë humbur pikë në fundjavë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/10/2019 - 08:13

Hedhja e kontributeve shoqërore është një çështje që ka shkaktuar alarm në zyrat e Institutit të Sigurimeve Shoqërore.

Postuar: 12/10/2019 - 07:57

Qeveria ka ulur numrin e dokumenteve që duhet të paraqesin ushtarakët, policët, zjarrfikësit apo

Postuar: 11/10/2019 - 07:54

Masa e pensionit suplementar për policët dhe ushtarët do të shkojë deri në 50 për qind.

Postuar: 10/10/2019 - 07:24

Qeveria ka çuar në Parlament aktin normativ për ndryshime në buxhet.

Postuar: 08/10/2019 - 07:26

Nuk kanë fund skandalet e Spitalit Amerikan sa i takon koncesionit të hemodializës.

Postuar: 06/10/2019 - 07:50

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve u ka kërkuar bizneseve që të pajisen me llogari bankare brend