BREAKING NEWS

Del EKSPERTIZA për tragjedinë e Bulqizës, zbardhet shkaku që u mori jetën tre familjarët. Vjen edhe lajmi i mirë për vajzën e mbijetuar

Del EKSPERTIZA për tragjedinë e Bulqizës, zbardhet shkaku që
x

Ekonomia

Kursi i këmbimit/ Shihni sa vlen euro, dollari dhe paundi britanik në tregun valutor