BREAKING NEWS

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë Berishës’, Erion Braçe i jep përgjigjen e fortë djalit të Remzi Hoxhës

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë
x

Ekonomia

Kursi i këmbimit/ Shikoni me sa blihet dhe shitet euro e dollari në ditën e parë të muajit tetor

Kursi i këmbimit/ Shikoni me sa blihet dhe shitet euro e dollari në

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 1 tetor 2020:

Kursi i këmbimit/ Shikoni me sa blihet dhe shitet euro e dollari në

Kursi i këmbimit/ Shikoni me sa blihet dhe shitet euro e dollari në