BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Ekonomia

Kursi i këmbimit valutor, mësoni me sa lekë blihet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Kursi i këmbimit valutor, mësoni me sa lekë blihet sot euro,

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zviceriane. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Dollari ka një rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 103.2                    Shitet 103.8

Euro:                                    Blihet 122.9                    Shitet 123.4

Paundi Britanik :                  Blihet 142.8                   Shitet 143.6

Franga Zviceriane:               Blihet 110.7                   Shitet 111.5

Kursi i këmbimit valutor, mësoni me sa lekë blihet sot euro,