BREAKING NEWS

Rama spastrime në PS, përzë rreth 25 deputetë, nga Bushati e Angjeli, te Ulqini, Velaj e Shameti, Majko, Xhafaj e Kodheli jashtë zonës së sigurt, ja kush ikën e kush vjen

Rama spastrime në PS, përzë rreth 25 deputetë, nga Bushati e
x

Ekonomia

Kursi i këmbimit valutor për sot, mësoni me sa këmbehet euro, dollari dhe paundi britanik

Kursi i këmbimit valutor për sot, mësoni me sa këmbehet

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 26 janar 2021:

Kursi i këmbimit valutor për sot, mësoni me sa këmbehet