BREAKING NEWS

Mbërrijnë dozat nga Pfizer në Rinas, kryeministri Rama jep një tjetër lajm të mirë

Mbërrijnë dozat nga Pfizer në Rinas, kryeministri Rama jep
x

Ekonomia

Kursi i këmbimit valutor, mësoni me sa shkëmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Kursi i këmbimit valutor, mësoni me sa shkëmbehet sot euro,

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zviceriane. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Dollari ka një rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 103.2                    Shitet 103.9

Euro:                                  Blihet 123                    Shitet 123.5

Paundi Britanik :                  Blihet 143.1                 Shitet 144

Franga Zviceriane:               Blihet 110.9                    Shitet 111.7

Kursi i këmbimit valutor, mësoni me sa shkëmbehet sot euro,