BREAKING NEWS

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës, Bashës dhe KQZ të lënë jashtë listave personat “non grata” në SHBA dhe të inkriminuarit

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës,
x

Ekonomia

Kursi i këmbimit valutor për sot / Monedha e huaj në rënie

Kursi i këmbimit valutor për sot / Monedha e huaj në rënie

Kursi zyrtar i këmbimit valutor datë 7/12/2020.

Kursi i këmbimit valutor për sot / Monedha e huaj në rënie