BREAKING NEWS

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e
x

Ekonomia

Kursi i këmbimit valutor/ Surprizojnë euro dhe dollari, mësoni me sa lekë shkëmbehen sot

Kursi i këmbimit valutor/ Surprizojnë euro dhe dollari, mësoni me

Në kursin e Këmbimi Valutor 25 Mars 2021, kemi rritje për Dollarin dhe Euron, ndërsa sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valutor të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 103.7                   Shitet 104.6

Euro:                                    Blihet 123                    Shitet 123.5

Pandi Britanik :                  Blihet 142                   Shitet 143

Franga Zvicerane:               Blihet 110.7                   Shitet 111.5

Kursi i këmbimit valutor/ Surprizojnë euro dhe dollari, mësoni me