BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Ekonomia

Kursi i këmbimit valutor/ Surprizojnë euro dhe dollari, mësoni me sa lekë shkëmbehen sot

Kursi i këmbimit valutor/ Surprizojnë euro dhe dollari, mësoni me

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 102.5                   Shitet 103.2

Euro:                                    Blihet 122.8                 Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 141                      Shitet 142

Franga Zviceriane:               Blihet 110.7                      Shitet 111.5

Kursi i këmbimit valutor/ Surprizojnë euro dhe dollari, mësoni me