BREAKING NEWS

Atentati i bujshëm në ish-Bllok, zbardhen akuzat e Prokurorisë për Marviol Billon, Ervis Martinajn dhe partnerin e Elvana Gjatës

Atentati i bujshëm në ish-Bllok, zbardhen akuzat e Prokurorisë
x

Ekonomia

Kursi i këmbimit valutor, vlera e euros dhe dollarit sot