Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, 12 korrik 2018

Postuar: 12/07/2018 - 07:29

Banka e Shqipërisë llogarit dhe publikon kursin zyrtar të këmbimit. Ky kurs është një nivel referencë (i vetëm), i cili mund të përdoret nga të interesuarit për qëllime tregtuese, vlerësuese, krahasuese dhe statistikore.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/07/2018 - 18:32

Vera është stina e bostanit, i cili nuk mungon nga tryezat e familjeve shqiptare. Mesatarisht një shqiptar ka konsumuar 93 kg bostan për frymë gjatë 2017-s.

Postuar: 16/07/2018 - 11:02

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, rikujton të gjithë tatimpaguesit e biznesit të vogël, se sot

Postuar: 16/07/2018 - 10:30

"Ekonomia informale me para droge është njësoj si ekonomia e piramidave financiare&

Postuar: 16/07/2018 - 10:24

Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit.

Postuar: 16/07/2018 - 10:20

Pas thuajse dy javësh me një dinamikë të kufizuar, leku është rikthyer në rritje në tregun vendas

Postuar: 16/07/2018 - 08:34

Në raport me të ardhurat, sot është më e lirë të blesh një shtëpi në Amsterdam, Berlin, Stokholm,

Postuar: 15/07/2018 - 08:00

Treguesi i ndjesisë ekonomike (TNE) ra me 9.9 pikë gjatë tremujorit të dytë të vitit 2018.