Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, e mërkurë 11 korrik 2018

Postuar: 11/07/2018 - 07:23

Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor. Luhatjet e kursit të këmbimit reflektojnë lëvizjen e lirë të mallrave e të kapitalit në shkëmbimet tregtare dhe financiare të Shqipërisë me partnerët e saj tregtarë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2018 - 19:06

Komisioni Europian ka publikuar së fundmi Raportin e mbi zhvillimet ekonomike të vendeve kandidate dhe potenciale në tremujorin e parë të 2018-s.

Postuar: 18/07/2018 - 16:51

Qytetarët dhe bizneset nuk do të duhet të paraqiten më pranë zyrave të administratës publike pë

Postuar: 18/07/2018 - 09:57

Në tregun valutor, euro ra kundrejt dollarit amerikan me 0.22%, duke u këmbyer me 1.1632 dollarë.

Postuar: 18/07/2018 - 07:59

Në Shqipëri kosto e dhunës vlerësohet të jetë 315 dollarë për person ose sa 3.8 % e prodhimit të

Postuar: 18/07/2018 - 07:24

Një lajm i mirë për të gjithë ish të përndjekurit politikë.

Postuar: 17/07/2018 - 12:49

Banka e Shqipërisë ka publikuar kursin zyrtar të këmbimit valutor për sot, 16 korrik 2018.

Postuar: 17/07/2018 - 12:43

Industria e bixhozit pret të marrë një ulje tjetër tatimore nga paketa e ndryshimeve të ligjeve f