BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Ekonomia

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, zbuloni me sa lekë blihet euro, dollari dhe paundi britanik

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, zbuloni me sa lekë blihet euro,

Euro duket se ka qëndruar e qëndrueshme ditët e fundit. Sipas Bankës së Shqipërisë një euro sot këmbehet më 123.58 lekë duke shënuar vetëm një ndryshim fare të vogël nga një ditë më parë që u këmbye me 123.53.

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, zbuloni me sa lekë blihet euro,