BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Ekonomia

Lajm i keq për Euron / Ja me sa këmbehet monedha e huaj sot

Lajm i keq për Euron / Ja me sa këmbehet monedha e huaj sot

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik.

Dollari:                               Blihet 103.3                   Shitet 104.1

Euro:                                  Blihet 122.9                   Shitet 123.4

Paundi Britanik :                  Blihet 142.2                   Shitet 143.2

Franga Zviceriane:               Blihet 110.6                   Shitet 111.7