BREAKING NEWS

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat e fundit, kush është ish-deputeti dhe emri i njohur demokrat që u riktheu pasi mbrëmë u la jashtë listave

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat
x

Ekonomia

Lajme të mira! Mësoni si këmbehen sot monedhat kryesore

Lajme të mira! Mësoni si këmbehen sot monedhat kryesore

Ditën e sotme disa nga monedhat kryesore kanë pësuar një rritje të lehtë. Ky është një lajm i mirë në krahasim me muajt e fundit ku euro dhe dollari ranë në pikiatë.

Ja tabela e kursit të këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 27 janar 2021.

Lajme të mira! Mësoni si këmbehen sot monedhat kryesore