BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Ekonomia

Luhaten euro dhe dollari, ja me sa këmbehet valuta sot

Luhaten euro dhe dollari, ja me sa këmbehet valuta sot

Siç duket nga tabela e mëposhtme monedha e euros ka pësuar rritje ndërsa dollari amerikan ka një rënie të lehtë.

Luhaten euro dhe dollari, ja me sa këmbehet valuta sot