BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Ekonomia

Luhatjet e vlerave të monedhave kryesore, mësoni si këmbehen sot euro, paundi dhe dollari

Luhatjet e vlerave të monedhave kryesore, mësoni si këmbehen sot

Monedha e eurozonës qëndron stabël dhe këtë ditë të martë në vlerën e 124.30 lekëve. Dollari amerikan, këmbehet sot me 105.40 lekë. Paundi britanik është rritur në vlerën e 137.40 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 80.70 lekë. Franga zvicerane në një rritje të vlerës, këmbehet sot me 115.80 lekë. Dhe së fundmi jeni japonez, kap vlerën e 1 lekëve.