BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Ekonomia

Mësoni si këmbehen sot monedha euro, dollari dhe paundi, 20 mars 2021

Mësoni si këmbehen sot monedha euro, dollari dhe paundi, 20 mars 2021

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 20 mars 2021:

Mësoni si këmbehen sot monedha euro, dollari dhe paundi, 20 mars 2021