BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Ekonomia

Monedha e huaj në rënie

Monedha e huaj në rënie

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, datë 21.04.2021

Monedha e huaj në rënie