BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën shqiptare

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën
x

Ekonomia

Monedhat e huaja në pikiatë, mësoni si është këmbimi valutor për sot

Monedhat e huaja në pikiatë, mësoni si është

Monedhat e huaja si dollari dhe euro kanë pësuar sërish rënie. Vihet re se paundi ka një rritje të lehtë me 0.73

Për më tepër shikoni tabelën e mëposhtme:

Monedhat e huaja në pikiatë, mësoni si është