BREAKING NEWS

“Çdo lëvizje është e kontrolluar nga FBI dhe CIA”, Spartak Ngjela parashikon zhvillime ‘bombë’, zbulon çfarë e pret Sali Berishën dhe lëvizjen që do bëjë SHBA para shtatorit: Do jetë shumë e shpejtë

“Çdo lëvizje është e kontrolluar nga FBI dhe
x
BREAKING NEWS

Merret vendimi zyrtar nga Gjykata e Hagës/ Haradinaj dënohet me burg, ja sa vite do vuaj

Merret vendimi zyrtar nga Gjykata e Hagës/ Haradinaj dënohet me burg,
x
BREAKING NEWS

Nis me debate mbledhja për zgjedhjen e Presidentit të ri, Taulant Balla zbulon vendimin e PS-së për propozimin e Alibeajt: Ne nuk...(VIDEO-LIVE)

Nis me debate mbledhja për zgjedhjen e Presidentit të ri, Taulant
x
BREAKING NEWS

ZYRTARE/ GJKKO merr vendimin për Lefter Kokën

ZYRTARE/ GJKKO merr vendimin për Lefter Kokën
x
BREAKING NEWS

KPK ‘djeg’ Enkelejda Kapedanin, jepet vendimi për gjyqtaren e “Tik-Tok-ut” (FOTO)

KPK ‘djeg’ Enkelejda Kapedanin, jepet vendimi për gjyqtaren e
x
BREAKING NEWS

"Hap historik"/ Jens Stoltenberg jep lajmin fantastik

"Hap historik"/ Jens Stoltenberg jep lajmin fantastik
x
BREAKING NEWS

“Mund të vriteshin! Harrojeni as Berisha as Meta nuk do të...”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’, tregon kush po i mbron ‘peshqit e mëdhenj’ në Shqipëri: Si askund në botë

“Mund të vriteshin! Harrojeni as Berisha as Meta nuk do
x
BREAKING NEWS

“Ikni në shtëpi sepse vetëm po kaluan mbi trupin tim do e...”, Kreshnik Spahiu publikon foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe bën deklaratën e fortë për këta 4 politikanë shqiptarë

“Ikni në shtëpi sepse vetëm po kaluan mbi trupin tim do
x

Ekonomia

Monedhat kryesore në pikiatë! Ja si është kursi i këmbimit sot

Monedhat kryesore në pikiatë! Ja si është kursi i

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, datë 06.05.2022.

Monedhat kryesore në pikiatë! Ja si është kursi i