BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Ekonomia

"Ngec" Dollari amerikan, Euro mban ritmin, çfarë po ndodh me monedhat e huaja sot

"Ngec" Dollari amerikan, Euro mban ritmin, çfarë po ndodh

Dollari amerikan ka “ngecur” në vend. Edhe monedha e Eurozonës,edhe pse shitet e blihet më lart se dollari, nuk ka ndryshuar kurs.

Rritje të lehtë sot ka shënuar vetëm Paundi britanik.

Sot, me 17 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 112.2 lekë dhe shitet me 113.5 lekë.

Euro blihet me 116.8 lekë dhe shitet 117.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 133 lekë dhe shitet me 134.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 118.3 lekë, ndërsa në shitje me 119.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 83.7 lekë dhe në shitje me 85.7 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Më të lexuarat