BREAKING NEWS

Ndodh edhe kjo! Sulmohet aktori i humorit Rezart Veleshnja në mes të Tiranës dhe merr plagë të shumta, zbardhet arsyeja

Ndodh edhe kjo! Sulmohet aktori i humorit Rezart Veleshnja në mes të
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6 dhjetor që do zbarkojnë liderat e BE-së? Zbardhet axhenda e plotë

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6
x
BREAKING NEWS

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit që do merret për Ori Nebiajn dhe Petrit Dodën

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit
x
BREAKING NEWS

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re avokatja e njohur e vendit tonë, kishte nevojë për transplant të palcës jashtë vendit, Adriatik Lapaj jep lajmin e trishtë: Do më marrë shumë malli!

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x
BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x

Ekonomia

Nuk ka rritje për euron dhe dollarin, ja me sa do të këmbehen sot monedhat e huaja

Nuk ka rritje për euron dhe dollarin, ja me sa do të këmbehen sot

Tregu valutor nuk ka ndonjë ndryshim në krahasim me një ditë më parë. Këmbimi i monedhave të huaja me Lekun, mbetet po njësoj.

Euro dhe Dollari amerikan, nuk i kalojnë kuotat e 116 Lekëve, Franga zviceriane këmbehet me 117 Lekë dhe Paundi britanik me 133 Lekë.

Sot, me 9 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 116 lekë dhe shitet me 117.5 lekë.

Euro blihet me 116.8 lekë dhe shitet 117.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 133.2 lekë dhe shitet me 134.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117 lekë, ndërsa në shitje me 118 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 85.8 lekë dhe në shitje me 87.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

 

Më të lexuarat