BREAKING NEWS

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj,
x

Ekonomia

Ç’po ndodh me monedhat kryesore? Shënojnë sërish rënie, ja si është këmbimi valutor për sot

Ç’po ndodh me monedhat kryesore? Shënojnë sërish

Ditën e sotme monedha e eurozonës këmbehet në tregun valutor me 123.90 lekë. Dollari amerikan, ka zbritur në vlerën e 102.40 lekëve. Paundi britanik në një ndryshim negativ këmbehet sot me 135 lekë

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 80.20 lekë.

Franga zvicerane shitet sot me 114.90 lekë.

Dhe së fundmi jeni japonez, këmbehet me 0.98 lekë.